İzmir Aliağa Bozköy Mahallesi Su Arıtma Servisi

Günlük hayatımızda suyun bizler için önemi oldukça fazladır. Örneğin su organlarımızın ihtiyaç duyduğu besinlerden biri olup bizlerin sağlığını birçok faydalı etkisi bulunmaktadır. Bu sebeplerden dolayı suyu en temiz hali ile tüketmemiz bizler için oldukça önemlidir.

Aliağa Bozköy Mahallesi Su Arıtma Servisi

Aliağa Bozköy Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak sizler için oldukça önem araz eden suyu sizlere en temiz ve sağlıklı hali ile sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Cihazlarınızın bakımı, filtre değişimi, yedek parça değişimi ve buna benzer işleri Aliağa Bozköy Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak sizlerin hizmetine en kaliteli ve güvenilir hizmetimiz ile sunmaktayız.

Aliağa Bozköy Mahallesi Su Arıtma Servisi

Servislerimizde en kaliteli hizmeti sunduğumuz gibi en kaliteli filtreleri de sizlerin hizmetine sunmaktayız. Standart bir su arıtma cihazının içerisinde 5 adet filtre bulunmaktadır ve bu cihazın aşama sayısı 5 olmaktadır. Kaliteli bir arıtma cihazı ise 6 filtreden oluşup 12 aşamalı olmaktadır.

Su Arıtma Cihazının Çeşitleri

Su arıtma cihazının birçok çeşidi bulunmaktadır. Örneğin bunlardan biri açık kasa su arıtma cihazları ve kapalı kasa su arıtma cihazları gibi. Cihazların kalitesi ise içerisinde bulunan filtrelere göre ve cihazın aşama sayısı gibi özelliklere göre belirlenir.

Örneğin standart bir su arıtma cihazı 5 aşamadan oluşup içerisinde 5 adet filtre barındırır. Bu filtreler ise şunlardır. Sediment filtre, aktif karbon filtre bir diğer adıyla granül filtre, blok karbon filtre, membran filtre ve post karbon filtredir.

Cihazın kalitesini değiştiren bir diğer özellik ise cihazın içerisinde bulunan filtrelerin özelliğidir. Bir filtrenin kalitesinin artması, filtrenin suyu daha kaliteli arıtmasına ve filtrenin daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Örneğin membran filtrenin GPD değeri filtrenin günlük kaç galon su arıttığına göre belirlenir.

Piyasada 75 GPD ile başlayıp 400 GPD kadar çıkan filtreler bulunmaktadır. 100 GPD değerinin geçen filtreler çok daha kalın olduğu için ve suyu daha saf şekilde arıttığı için endüstriyel su arıtma sistemlerinde kullanılıyor. Standart evsel su arıtma cihazlarında ise en fazla 100 GPD değerine membran kullanılır. Kalitesiz su arıtma cihazları 75 GPD değerinde membran kullanılıyor.

Filtrenin GPD oranı arttıkça suyu daha saf bir şekilde arıtıyor, filtrenin ömrü uzuyor ve filtrenin attığı atık su oranı azalır. Bu sebepten dolayı cihaz alırken içerisindeki filtrelerin özelliklerine dikkat etmeniz önerilir. Cihazın bakımı geldiği zaman Aliağa Bozköy Mahallesi Su Arıtma servisi ile iletişime geçip cihazın bakımını talep edebilirsiniz.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!