İzmir Aliağa Kurtuluş Mahallesi Su Arıtma Servisi

Vücudumuzda bulunan organların e çok ihtiyaç duyduğu besinlerden biri sudur. Bu sebepten dolayı suyu en temiz hali ile tüketmek oldukça önemlidir. Aliağa Kurtuluş Mahallesi Su Arıtma Servis olarak sizleri tükettiği suyu ve sizlerin sağlığını önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı servisimizde en kaliteli filtreleri ve cihazları kullanarak sizlerin temiz ve sağlıklı suya ulaşma hızınızı kolaylaştırıyoruz.

Aliağa Kurtuluş Mahallesi Su Arıtma Servisi

Aliağa Kurtuluş Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak sizlerin en temiz suya ulaşabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Aliağa Kurtuluş Mahallesi Su Arıtma Servisi su arıtma cihazı filtre değişimi, yedek parça değişimi, tank değişimi, cihazın bakımı ve buna benzer işleri sizlere en kaliteli servis hizmetimiz ile sunmaktayız.

Aliağa Kurtuluş Mahallesi Su Arıtma Servisi

Su Arıtma Cihazı Bakımı

Su arıtma cihazlarının belirli bir bakım süreleri bulunmaktadır. Bu süreler cihazın içerisinde bulunan filtrelerin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin 75 GPD membran filtrenin kullanım ömrü 100 GPD membran filtreye göre oldukça azdır. Bu sebepten dolayı su arıtma cihazı alırken dikkat etmeniz gereken unsurlardan biri cihazın içerisinde bulunan filtrelerin özellikleridir.

Filtrelerin kaliteli olması sadece filtrelerin kullanım ömrünü arttırmakla kalmaz bunun yanı sıra filtrenin suyu daha temiz bir şekilde arıtabilmesini sağlar. Standart bir su arıtma cihazının içerisinde 5 adet filtre bulunur ve bu filtrelerin kullanım ömrüler şu şekildedir; ilk 6 ay ön üçlü filtre olarak adlandırdığımız sediment filtre, aktif granül karbon filtre ve blok karbon filtre değişmektedir. 2 yılın sonunda cihazın içerisinde bulunan tüm filtreler değişir.

Aliağa Kurtuluş Mahallesi Su Arıtma Servisi

Eğer filtreler değişim zamanları geldiği takdirde değiştirilmezse filtrelerin içerisinde birikmiş olan bakteriler ve sağlığa zararlı olan kimyasal maddeler bir süre sonra arıtılmış suyun içerisine karışarak suyun tadını bozar ve sağlıksız bir hale getirir. Bu sebepten dolayı filtrelerin değişim zamanı geldiğinde en kısa sürede değiştirilmesi gerekmektedir.

Su arıtma cihazınızın bakım süresi geldiğinde Aliağa Kurtuluş Mahallesi Su Arıtma Servisimiz ile iletişime geçip cihazınızın bakımı talebinde bulunabilirsiniz. Aliağa Kurtuluş Mahallesi Su Arıtma Servisi hızlı ve güvenilir servisimiz ile daima sizlerin yanınızdayız.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!