İzmir Aliağa Samurlu Mahallesi Su Arıtma Servisi

Vücudumuzun %60’ı sudan oluşmaktadır. Bu durum ise suyu bizler için önemli bir besin kaynağı haline getiriyor. Suyu temiz tüketmemiz bizlerin sağlığı için oldukça önemlidir. Bunun sebebi ise tükettiğimiz suyun vücudumuzun tamamını dolaşması ve organlarımızın ihtiyaçlarını gidermesidir.

Günümüzde çevre kirliliğinin etkisiyle sulardaki kirlilik oranı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bu duruma karşı olarak su arıtma cihazları geliştirildi. Su arıtma cihazlarında gelinen en son nokta ters ozmos adı verilen teknolojidir.

Bu teknoloji sayesinde su içerisinde bulunan tüm maddelerden (zararlı kimyasal maddelerden, ağır metallerden, faydalı minerallerden ve benzeri maddelerden)arındırılarak saf hale getirilir. Bu sistem her cihazda bulunmayabilir. Ters ozmos, cihazın en önemli filtresi olan membran filtrede gerçekleşmektedir.

Aliağa Samurlu Mahallesi Su Arıtma Servisi

Aliağa Samurlu Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak artan su kirliliğini önlemek amaçlı en servislerimizde en kaliteli filtreleri kullanmaktayız. Amacımız sizlerin temiz ve sağlıklı suya en hızlı şekilde ulaşabilmenizdir.

Aliağa Samurlu Mahallesi Su Arıtma Servisi

Aliağa Samurlu Mahallesi Su Arıtma Servisi, su arıtma cihazı filtre değişimi, yedek parça değişimi, tank değişimi ve cihazın bakımı gibi işleri sizlerin hizmetine en kaliteli ve güvenilir servis hizmetimiz ile sunmaktayız.

Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır

İlk olarak su şebekeden gelir ve borular yardımıyla ilk filtre olan sediment filtreden geçer. Sediment filtre onlarça kağıdın sıkıştırılması ile oluşan bir filtredir. Sediment filtre suyun içerisinde bulunan toprak, çakıl, kum, tortu ve buna benzer göz ile görülebilen maddeleri sudan ayrıştırarak suyu ikinci filtre olan garnül karbon bir diğer adıyla aktif karbon filtreye gönderir.

Aliağa Samurlu Mahallesi Su Arıtma Servisi

Aktif karbon filtre suyun içerisinde bulunan organik maddeleri ayrıştırarak suyun rengini dengeler. Ardından su, blok karbon filtreye doğru yola çıkar. Su burada içerisinde bulunan kimyasal maddelerin bir kısmı arıtılır ve su en önemli filtre olan membran filtreye gider.

Membran filtre ters ozmos teknolojisini kullanarak suyu saf hale getirir ve son filtre olan post karbon filtreye gönderir. Post karbon filtre suya hindistan cevizi tozu takviyesi uygulayarak suyun tadını dengeleyip suyun pH değerini yükseltir.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!