İzmir Aliağa Şehitkemal Mahallesi Su Arıtma Servisi

Günlük hayatımızda su arıtma cihazların önemi gitgide artmaktadır. Bunun sebebi ise bölgenizde bulunan suların kirlilik oranının artmasıdır. Su arıtma cihazları insan sağlığına ciddi zararı olan ve içerisinde zararlı kimyasal maddeler barındıran şebeke sularını, içerisinde bulunan filtrelerin yardımı ile arıtıp tüketiciye en temiz hali ile sunmaktadır.

Aliağa Şehitkemal Mahallesi Su Arıtma Servisi

Aliağa Şehitkemal Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak sizlerin tükettiği bu suları önemsiyoruz ve sizlere verebildiğimiz en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Aliağa Şehitkemal Mahallesi Su Arıtma Servisi, su arıtma cihazının filtre değişimi, cihazın bakımını, yedek parça değişimini ve tank değişimi gibi işleri sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti ise sunmaktadır.

Aliağa Şehitkemal Mahallesi Su Arıtma Servisi

Su Arıtma Cihazının Özellikleri

Su arıtma cihazının farklı çeşitleri olduğu gibi farklı kullanım alanı da bulunmaktadır. Örneğin bu alanlardan biri hazır suların, gazlı içeceklerin ve ilaç gibi ürünlerin üretiminde kullanılan endüstriyel su arıtma sistemleridir. Endüstriyel su arıtma sistemleri fabrikalarda ve sanayilerde genelde büyük depo kapasitesi gerektiren işlerde kullanılır. Bir diğer kullanım alanı ise ofislerde, işyerlerinde ve ev gibi yerlerde kullanılan evsel su arıtma sistemleridir.

Evsel su arıtma sistemleri kendi arasında iki çeşide ayrılmaktadır. Bunlar açık kasa su arıtma cihazı ve kapalı kasa su arıtma cihazlarıdır. Açık kasa su arıtma cihazı ile kapalı kasa su arıtma cihazlarının arasında birkaç fark bulunmaktadır. Bunlar ise açık kasanın filtrelerinin dışarıda olması yani filtrelerinin görünür olması kapalı kasanın ise kapalı bir kasanın içerisinde olmasıdır. Bir diğer fark ise kapalı kasanın açık kasaya göre pahalı olmasıdır.

Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Su arıtma cihazı alırken dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunmaktadır. İlk olarak cihaz almadan önce kaçıcı katta oturduğunuz oldukça önemlidir. Eğer normal olarak 4. kat ve üstünde oturuyorsanız normal bir cihaz değil de pompalı bir su arıtma cihazı almanız gerekmektedir. Eğer 4. kat ve üstü oturuyorsanız fakat şebeke basıncınız oldukça yüksek ise pompalı su arıtma cihazına ihtiyaç gerek duymayabilirsiniz.

Aliağa Şehitkemal Mahallesi Su Arıtma Servisi

Cihaz alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise alacağınız cihazın kaç aşamadan oluştuğu ve içerisinde kaç filtre barındırdığıdır. Standart bir su arıtma cihazı içerisinde 5 adet filtre barındırmaktadır. Aliağa Şehitkemal Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak servislerimizde sizlerin isteğine öre 6 filtreli cihaz kurmaktayız. Filtreden sonra dikkat edilmesi gereken diğer nokta ise cihazın kaç aşamalık olduğudur.

Standart bir cihaz 5 filtreden oluştuğu gibi 5 aşamalı olmaktadır. Fakat Aliağa Şehitkemal Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak servislerimizde en kaliteli hizmeti verdiğimiz gibi 12 aşamalı cihaz kullanmaktayız.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!