İzmir Balçova Bahçelerarası Mahallesi Su Arıtma Servisi

Günümüzde sularda artan kirlilik bizlerin sağlığını her geçen gün tehlikeye atmaya devam ediyor. Çoğu kişi su arıtma cihazı almak yerine marketlerde satılan hazır suları almayı tercih ediyor. Bunun sebebi ise hazır suların su arıtma cihazlarında daha ucuz olduklarını düşünmeleri. Oysaki standart 4 kişilik bir ailenin yıllık tüketeceği damacana su miktarı su arıtma cihazının yıllık masraflarını geçmekte.

Bahçelerarası Mahallesi Su Arıtma Servisi

Bahçelerarası Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak sizlerin tükettiği suları önemsiyoruz ve sizlerin temiz suya en hızlı ve kaliteli şekilde ulaşabilmeniz için elimizden geleni ardına koyuyoruz.

Bahçelerarası Mahallesi Su Arıtma Servisi, su arıtma cihazı filtre değişimi, cihazın bakımı, yedek parça değişimi, tank değişimi ve buna benzer birçok işi sizlerin hizmetine en kaliteli ve güvenilir servi hizmetimiz ile sunmaktayız.

Hazır Sular Sağlıklı Mı

Bir çok kişi ucuz olduğu gerekçesiyle su arıtma cihazı kullanmak yerine hazır suları kullanmayı tercih ediyor. Peki marketlerdeki sular sandığımız kadar temiz mi?

İlk olarak hazır sular kaynaktan alındığı gibi arıtılmak üzere fabrikalara götürülüyor. Eğer sular bu işlemde su arıtılmasaydı ve direk pet şişelerin içerisine konulsaydı, su Güneş ışığı ile temas haline geçtiğinde suyun içerisinde yosunlar oluşmaya başlardı ve bu durum bizlerin sağlığı için oldukça tehlikeli olurdu.

Sular kaynaktan alındığı gibi arıtılmak üzere fabrikalara götürülüyor. Ardından sular endüstriyel su arıtma cihazlarında arıtılmaya başlıyor. Su buraya kadar temiz bir şekilde ilerliyor. Su endüstriyel su arıtma cihazından çıktıktan sonra plastik pet şişelerin içerisine konuluyor ve sular marketlerdeki yerini almak üzere yola çıkıyor.

Hazır sular marketlerdeki yerini alana kadar yollarda aylarca ilerliyor. Bunun sonucunda suyun içerisinde bulunan faydalı mineraller yok olmaya başlar ve su artık bakterilere karşı korumasız bir su olur.

Bunun yanı sıra suların konulduğu plastik pet şişeler Güneş ışığı ile temas haline geçtiğinde şişenin içerisinde bulunan ve insan sağlığına ciddi zararı olan PET maddesi eriyip suyun içerisine karışır ve su artık insan sağlığı açısından zararlı bir su olur. Bahçelerarası Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak sizlerin bu durumlar ile karşı karşıya kalmamanız açısından sizlere verebildiğim en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!