İzmir Balçova Eğitim Mahallesi Su Arıtma Servisi

Günlük hayatımızda en çok tükettiğimiz besin sudur. Uzmanlara göre günde ortalama 1,5 litre su tüketmek idealdir. Eğer bu miktarın üzerine çıkılırsa metabolizmamız hızlanmaya başlar fakat böbreklerimiz suya doymuş olacağı için mide bulantısı, karın ağrısı ve baş dönmesi gibi hastalıklara yakalanırsınız.

Eğer bu miktarın altına inilirse ciddi hasatlıklara yakalanırız ve organlarımızın hepsi su ile beslendiği için vücudumuz korunması bir hal alacaktır ayrıca düşük miktarda su tüketirsek farklı hastalıklara yakalanma olasılığımız artar.

Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Örneğin bu noktalardan biri satın almış olduğunuz firmanın hangi belgelere sahip olduğudur. Cihazın kaç aşamadan oluştuğu ve kaç filtreleri olduğudur. Bir diğer nokta ise hangi filtreyi alacağınızdır.

Eğer evinizde yeni doğan bir bebek var ise veya böbrek rahatsızlığı olan bir hasta var ise kesinlikle biocera filtre kullanmanız sizlerin sağlığı için oldukça faydalı olacaktır. Bunun sebebi ise biocera filtresinin bir diğer adıyla alkali filtrenin suyun pH seviyesini 9.5’a kadar çıkarmasıdır.

Eğer kendinizi yorgun ve halsiz hissediyorsanız ayrıca çok çabuk yoruluyorsanız kesinlikle detox filtresini kullanmanız gerekir. Bunun sebebi ise detox filtre vücudumuzda bulunan su moleküllerini aktif ederek vücutta toksik oluşumunu engellemesidir.

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanılmalıdır

Su arıtma cihazı kullanmak için birçok neden bulunur. Örneğin bu nedenlerden biri bölgenizdeki suyun PH derecesi ve tds değeridir. Eğer bölgenizdeki suyun pH değeri düşük ise bu sizlerin sağlığı için oldukça tehlikelidir. Bunun sebebi ise şebeke suyunun vücudumuzda bulunan kanımızın pH değerinden düşük olmasıdır.

Balçova Eğitim Mahallesi Su Arıtma Servisi

Balçova Eğitim Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak sizlerin içtiği suları önemsiyoruz ve bunun için servislerimizde en kaliteli filtreleri kullanmaktayız. Balçova Eğitim Mahallesi Su Arıtma Servisi, su arıtma cihazı filtre değişimi, tank değişimi, yedek parça değişimi, su arıtma cihazı montajı ve su arıtma cihazı bakımı gibi işleri sizlerin hizmetinize en kaliteli servis hizmeti ile sunmaktayız. Balçova Eğitim Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak daima sizlerin yanınızdayız.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!