İzmir Balçova İnciraltı Mahallesi Su Arıtma Servisi

Günlük hayatımızda en çok suya ihtiyaç duyarız. Fakat sularda artan kirlilik oranı bizlerin sağlığını tehlikeye atmakta. Uzmanlar bu duruma karşı su arıtma cihazlarında ters ozmos sistemi adı verilen bir teknoloji geliştirdiler. Bu teknoloji sayesinde suyun içerisinde bulunan ağır metaller, zararlı kimyasal maddeler ve faydalı minerallerin %60’ı olacak şekilde sudan ayrıştırılır.

Balçova İnciraltı Mahallesi Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazı alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan biride cihazın ters ozmos teknolojisine sahip olup olmadığıdır. Balçova İnciraltı Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak cihazlarımızda bu teknolojiyi kullanmaktayız. Ayrıca sizlerin en kaliteli ve sağlıklı suya hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için servislerimizde kaliteli filtreler kullanmaktayız.

İzmir Balçova İnciraltı Mahallesi Su Arıtma Servisi, su arıtma cihazı yedek parça değişimi, cihazın tank değişimi, cihazın filtre değişimi ve cihazın bakımı onarımı gibi işleri İzmir Balçova İnciraltı Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak sizlerin hizmetine en kaliteli servis hizmeti ile sunmaktayız.

Su Arıtma Cihazı Bakımı

Her su arıtma cihazının belli bir kullanım ömrü ve bakım süresi bulunmaktadır. Bu bakım süresi cihazın kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Değişiklik göstermesinin sebebi cihazın içerisinde bulunan filtrelerinin kalitesidir. Örneğin membran filtre bir günlük ürettiği su miktarı GPD değeri ilse ölçülür. GPD 75’den başlayıp 500 GPD miktarına kadar çıkar. Standart ve ideal GPD oranı 100 GPD’dir. 100 GPD’nin üzeri filtreler endüstriyel su arıtma sistemlerinde kullanılmaktadır.

Standart cihazlarda kullanılan filtre 75 GPD membrandır. Filtrenin GPD oranı arttıkça filtrenin kullanım ömrü artar, attığı atık su miktarı azalır ve suyu daha temiz bir şekilde arıtır. Bu sebepten dolayı kaliteli filtreler kullanılmalıdır. İzmir Balçova İnciraltı Mahallesi Su Arıtma Servisi olarak sizlerin temiz suya en hızlı şekilde ulaşabilmeniz adına servislerde en kaliteli filtreleri kullanım en güvenilir hizmeti sunmaktayız.

Cihazların bakım süreleri ise şu şekildedir; ön üçlü filtre 6 ayda bir olmak üzere değiştirilir. 2. yılın sonunda ise tam takım yani cihazın içerisinde bulunan tüm filtreler değiştirilir. Balçova İnciraltı Mahallesi Su Arıtma Servisimiz ile iletişime geçip filtre değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!