Buca Adatepe Mahallesi Su Arıtma Servisi

Buca Adatepe Mahallesi Su Arıtma Servisi ile cihazların montaj, bakım-onarım ve filtre değişimlerini yaptırabilirsiniz. Su arıtma cihazları düzenli olarak bakım isteyen ürünler olduğu için bakım işlemlerini aksatmamanızı öneririz.

Buca Filtre Değişimleri

Buca`da bulunan su arıtma cihazlarınızın filtrelerini İzmir arıtma servisimiz ve Buca su arıtma servisimiz değiştirebilmektedir. Filtrelerinizin kullanım ömrü tükendiğinde arıtma performansları büyük oranda düşer. Filtreler tam kapasiteyle çalışamadığından dolayı suyun tadı değişir ve yavanlaşır. Suda koku oluşumu da meydana gelebilir. Böyle bir durumda sağlığınız olumsuz etkilenebilmektedir.

Bu nedenle filtrelerinizi aksatmadan değiştirmenizi tavsiye ederiz. Filtre değişimi için servisimize başvurduktan sonra kaydınız açılır ve uygun bir zamanda servisimiz adresinize ulaşarak arıtma cihazı filtre değişimini tamamlar. Filtre değişiminin ardından servis ekibimiz cihazı kontrol eder ve herhangi bir sorun yoksa cihazı kullanılabilir bir şekilde size teslim eder.

Servisimizde tüm su arıtma cihazı markalarını orijinal filtreleri bulunmaktadır. Bu sayede cihazınıza kullanım ömrü yüksek orijinal filtreler takılarak maksimum verim alınması sağlanır. Servisimizin kullandığı kullanım ömrü yüksek filtreler, ekonomik olarak da bütçenizi rahatlatır.

Sonraki filtre değişim zamanınızda tekrar servisimizden yardım alabilirsiniz. Servis kaydınız açıldıktan sonra en kısa zamanda servisimiz filtre değişim işlemlerini tamamlayacaklardır.

Buca Su Arıtma Cihazı Arızası

Su arıtma cihazlarında kullanım aşamasında bir takım arızalar meydana gelebilir. Meydana gelen arızalarda en sık gerçekleşenleri su kaçağı veya cihazdan su gelmemesi olarak söyleyebiliriz. Bu tür durumlarda İzmir su arıtma servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Su arıtma cihazında meydana gelen su kaçağında servisimiz en kısa zamanda adresinize ulaşarak su kaçağının giderilmesi için çalışmalara başlar. Öncelikle servis ekibimiz su kaçağının nereden kaynaklandığını tespit eder. Ardından hemen müdehale ederek su kaçıran arızalı parçaların değişimini sağlar.

Su kaçağının giderildiğinden emin olduktan sonra uzman ekibimiz cihaza yönelik son kontrolleri gerçekleştirir. Eğer herhangi bir kaçakyoksa cihaz çalışır bir biçimde teslim edilir.

Cihazdan su gelmiyor ise tank basıncı kontrol edilir. Bu sorun da su arıtma cihazlarında en çok meydana gelen sorunlardan biridir. Bu sorun genellikle tank basıncının düşük olmasından kaynaklanır. Basınç düşük olduğu için depo, suyu musluğa gönderemez. Sorunu çözmek için tank basıncı arttırılır. Böylelikle kullanıcı musluğunu açtığında temiz suya ulaşabilir.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!