Buca Aydoğdu Mahallesi Su Arıtma Servisi

Buca Aydoğdu Mahallesi Su Arıtma Servisi ile su arıtma cihazlarınız için en iyi bakım onarım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Su arıtma cihazları düzenli bir şekilde bakım isteyen ürünler olduğundan dolayı ertelemeden bakımlarını yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Buca Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Buca su arıtma servisi olarak İzmir arıtma servisimiz bünyesinde faaliyet göstermekteyiz. Profesyonel servis anlayışımızla daima müşteri menuniyetine önem vermekteyiz. Kaliteli yedek parçalar kullanan servisimiz en iyi şekilde servis hizmetlerini tamamlamaktadır.

Su arıtma cihazlarında filtre değişimi, bakım işlemlerinin en önemlisidir. Filtre değişimi düzenli olarak yapılmayan su arıtma cihazları suyun kalitesinin düşmesine neden olur. Bu nedenle filtre değişimi için bizimle iletşime geçip servis kaydınızı açtırabilirsiniz.

Servis kaydınız açıldıktan sonra servisimiz belirlenen zamanda gelip su arıtma cihazınızda değiştrilmesi gereken filtreleri belirler ve ardından değişimlerini sağlar.

Her ters ozmos su arıtma sisteminde genel olarak kullanılan belirli filtreler bulunmaktadır. Bu filtreler ön üçlü, membran ve post karbon filtrelerdir. Servisimiz bu filtrelerin hepsinin değişimini sağlayabilmektedir. Özellikle servisimizin kullandığı filtrelerin, su sertliğinin normal düzeyde olduğu bölgelerde en az 1 yıl kullanım ömrü bulunmaktadır.

Özellikle sediment, granül karbon ve blok karbon filtrelerden oluşan ön üçlü filtrenin genellikle kullanım ömrü 6 ay civarında bulunmaktadır. Servisimizde bulunan ön üçlü filtreler yaklaşık olarak 1 yıllık kullanım ömrüne sahiptir. Ön üçlü filtre suyu ilk aşamada filtreleyerek membran filtre için hazırlar. Servisimizin kullanmış olduğu ön üçlü filtrelerin yılda bir defa değişimi yeterli olmaktadır.

Ön üçlü filtrelerden sonra su, membran filtreye ulaşır. Membran filtre, su arıtma cihazlarının kalbi niteliğindedir. Membran filtre mikron düzeyinden daha küçük gözeneklere sahiptir. Bu gözenekler sayesinde zararlı maddeleri %99 oranında sudan uzaklaştırır. Bu sayede şebeke suyunun zararlı etkilerinden sağlığınızı korumuş olursunuz. Servisimizin kullandığı membran filtrenin kullanım ömrü yaklaşık olarak 2 yıldır.

Post karbon filtre yani tatlandırıcı ise su arıtma sistemlerinde son aşamada bulunmaktadır. Tatlandırıcı filtre membrandan çıkan temiz ama saf düzeye yaklaştığı için acı olan suyun tadını düzenler ve suyun tüketim kalitesini arttırır. Servisimizde mevcut olan post karbon filtrenin yaklaşık olarak ömrü ise 2 yıldır.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!