Buca Kozağaç Mahallesi Su Arıtma Servisi

Buca Kozağaç Mahallesi Su Arıtma Servisi ile su arıtma cihazlarınız için gerekli olan tüm bakımları yaptırmanız mümkündür. Servisimiz daima müşteri memnuniyetine önem vererek en iyi şekilde bakım ve montaj işlemlerini gerçekleştirir.

Buca Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Su arıtma cihazı filtre değişimi yaptırmak isterseniz eğer İzmir arıtma servisimiz ile koordineli olarak çalışan Buca su arıtma servisimizi arayabilirsiniz. Alanında uzman servisimiz su arıtma cihazınızın filtrelerini değiştirerek cihazınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar.

Filtre değiştirmek istediğiniz zaman servisimizi arayarak servis kaydınızı açtırabilirsiniz. Servis kaydınız açıldıktan sonra uygun bir zaman belirlenir ardından teknik ekibimiz adresinize ulaşarak cihazın rutin filtre değişimlerini tamamlar.

Filtre değişimleri tamamlandıktan sonra cihazınızı kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz. Servisimiz filtreleri, uzun ömürlü orjinal filtreler ile değiştirerek su arıtma cihazınızın kullanım ömrünün yükselmesine yardımcı olur. Su arıtma cihazlarında rutin aralıklarla değiştirilmesi gereken belirli filtreler bulunmaktadır.

Bunlar sediment, granül karbon, blok karbon, membran ve post karbon filtrelerdir. Sediment, granül karbon ve blok karbon filtreler ön üçlü filtre olarak adlandırılır. Ön üçlü filtre sudaki büyük partiküllerin ve bazı kimyasal eriyik gazların temizlenmesine yardımcı olur. Ekstra olarak da membran filtrenin iş yükünü düşürerek membranın kullanım ömrünün yükselmesine yardımcı olurlar. Ön üçlü filtrenin kullanım ömrü 6 ay-12 ay arasında değişir.

Membran filtre ise su arıtma cihazının ana filtresidir. Cihazdaki en önemli filtredir. Membran filtre sayesinde suyun içeriğindeki maddeler %99 oranında temizlenir. Membran filtrenin yaklaşık olarak kullanım ömrü ise 1,5 ila 2 yıl arasında değişmektedir.

Post karbon filtre ise son aşamada bulunan filtredir. Suyun tadının düzenlenmesini sağlar. Suyu düzenleyerek içimi yumuşak hale getirir. Post karbon filtrenin ham maddesi, hindistan cevizinin kabuğundan imal edilmektedir. Ortalama kullanım ömrü 1-2 yıl aralığındadır.

Buca Su Arıtma Montajı

Buca su arıtma montajları için Buca su arıtma servisimizi veya İzmir su arıtma servisimizi arayabilirsiniz. Servisimiz tüm markaların su arıtma cihazı kurulumunu gerçekleştirmektedir. Servis kaydınızı açtırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Servisimize başvuru yaptıktan sonra uzman teknik ekibimiz adresinize gelerek su arıtma cihazınızın montajını en iyi şekilde tamamlayacaktır. Montaj işlemi yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. Montaj tamamlandıktan sonra servisimiz son kontrolleri gerçekleştirir. Ardından ürünü çalışır bir şekilde size teslim eder.

Ürün kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir arıza veya su kaçağı için tekrar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Su arıtma cihazınızda meydana gelebilecek en önemli sorunlar arasında su kaçağı problemi bulunmaktadır. Su kaçağı meydana geldiğinde ise en kısa sürede ekibimizi yönlendirerek sorunun giderilmesini sağlıyoruz.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!