Buca Yiğitler Mahallesi Su Arıtma Servisi

Buca Yiğitler Mahallesi Su Arıtma Servisi ,su arıtma cihazınızın her türlü bakımını gerçekleştirmektedir. Arıtma cihazınızın bakımlarını yaptırmak için bizim servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Su arıtma cihazı, sağlığınızı şebeke suyunun zararlı etkilerinden korur ancak bakımları yapılmadığı takdirde sağlığınızı tehdit edecek duruma gelebilir.

Buca Su Arıtma Cihazı Bakımları

Buca`da bulunan su arıtma cihazlarınızın tüm bakımlarını İzmir su arıtma servisimiz ve Buca su arıtma servisimiz ile tamamlayabilirsiniz. Su arıtma bakımı yaptıracağınız zaman iyi bir servisle iletişime geçmeniz çok önemlidir. Uzman teknik ekibimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Buca Su Arıtma Cihazı Arızası

Su arıtma cihazlarında zamanla bazı arızalar meydana gelebilir. Bu arızalar arasından genellikle karşılaşılan sorunlar su kaçağı ve arıtma cihazından su gelmemesidir. Bu sorunlardan herhangi biri veya başka bir problem ortaya çıktığında servisimize başvurabilirsiniz.

Servis kaydınız açıldıktan sonra belirli bir zaman belirlenir. Belirlenen zamanda teknik ekibimiz adresinize gelerek su kaçağının giderilmesi için çalışmalara başlar. Öncelikle su kaçağının nereden kaynaklandığı tespit edilir.

Daha sonrasında kaçağı gidermek için ya parça değişimi ya da parça onarımı yapılır. Bu işlemler yapıldıktan sonra tekrar su kaçağı olup olmadığı kontrol edilir. Eğer tekrar bir su kaçağı söz konusu değil ise son kontroller yapılır ve cihaz teslim edilir.

Arıtma musluğundan su akmaması da en çok karşılaşılan başka bir problemdir. Bu soruna sebebiyet veren genellikle su arıtma cihazı tankıdır. Su arıtma tanklarının normalde belli bir basıncı bulunmaktadır. Bu basınç düştüğünde tank, musluğa su gönderemez.

Bu sorunu çözmek için servisimiz tankın basıncını kontrol eder sonrasında tankın basıncı düşükse eğer basınç tekrardan uygun seviyeye ayarlanır. Basınç istenilen seviyeye geldiğinde başka herhangi bir sorun yoksa musluktan tekrar su gelmeye başlayacaktır.

Buca Su Arıtma Cihazı Parça Değişimi

İzmir su arıtma servisimiz ile su arıtma cihazınız için gerekli olan parça değişimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Arıtma cihazlarında değiştirilmesi gereken en önemli parçalar filtrelerdir. Filtreleri düzenli olarak değiştirerek cihazın düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Filtrelerin ömrü tükendiğinde suyun kalitesi bozulur ve daha sonrasında sağlığınızı tehdit edebilir. Bu durumun önüne geçmek için filtrelerinizin değişimini düzenli aralıklarla yaptırabilirsiniz.

Buca su arıtma servisimiz depo değişimi de yapmaktadır. Eskimiş su arıtma cihazı depolarını değiştirerek daha kaliteli su içebilirsiniz. Çelik depoların genellikle 5 yıldan sonra değiştirilmesi tavsiye edilir. Bu nedenle tank değişimi de filtre değişiminden sonra yapılması gereken işlemlerden biridir.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!