İzmir Seferihisar Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazlarının günümüzde çok etkili bir hal aldığı bir gerçek. Ekonomik alandaki yaşanan gelişmelerle birlikte su arıtma cihazı kullanımı da artmaya başlamıştır. Bu doğrultuda kullanımı artmakta olan bu ürünlerin servislerini Seferihisar Su Arıtma Servisi olarak gerçekleştirmekteyiz.

Seferihisar Su Arıtma Servisi

Seferihisar su arıtma cihazı kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik servis hizmeti sağlamaktayız. Servisimizde cihazlar için kullanılan parçalar tamamen kaliteli ve insan sağlığı için bir risk taşımayan malzemelerdir.

Seferihisar Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazları düzenli bir şekilde bakıma ihtiyaç duyan ürünlerdir. Bunun için aksatmadan düzenli olarak bakımları yapılmalıdır. Arıtma cihazlarının en çok bakıma ihtiyaç duyan parçaları haliyle filtrelerdir. Filtreler belli bir kullanım ömrüne sahip olarak üretilirler. Elbette bu kullanım ömrü cihazın kullanıldığı bölgedeki suyun kirlilik oranına da bağlıdır.

Eğer kullanılan bölgede sudaki maddeler yoğun ise filtrelerin çalışma yükü artar, tıkanıklık oluşur. Bunun sonucunda filtre ömrü de olumsuz yönde etkilenir. Filtrelerin kendi aralarında belli görevleri vardır. En önemli göreve sahip filtre membran filtredir. Membran, üzerinde gözle görülemeyecek kadar küçük gözenekler içeren katmanların bir araya gelmesinden oluşmaktadır.

Yapısı itibariyle sudaki maddeleri %99 oranında tutar. Böylece su saf hale yaklaşır ve içindeki zararlı maddelerden kurtulmuş olur. Bu görevinden dolayı cihazdaki en değerli filtre membrandır. Diğer ön üçlü filtre ise membrana yardımcı olarak kullanılırlar.

Ön üçlü filtreler sediment, granül aktif karbon ve blok karbon filtrelerdir. Bunlar suyun ilk arıtıldığı filtrelerdir. Sudaki büyük boyutlu maddeleri, eriyik gaz ve kimyasalları belli oranda arıtarak membrana hazırlar. Böylece membranın çalışma yükü azalır.

Seferihisar Su Arıtma Servisi

Ön üçlü filtre olmadan da membran suyu arıtır fakat ömrü büyük oranda azalır. Bu nedenle ön üçlü filtre de çok önemli bir göreve sahiptir. Bu filtreler dışında tatlandırıcı filtre de bulunmaktadır. Tatlandırıcı filtrenin diğer adı da post karbon filtredir.

Membrandan çıkan su çok acı olduğundan dolayı tüketilmeye uygun değildir fakat temizdir. Dolayısı ile suyun tadının düzenlenmesi gerekir. Post karbon filtre suyun tadını düzenler ve içimi hoş hale getirir.

Seferihisar su arıtma servisi olarak sizlere en kaliteli hizmeti ulaştırmak için çabalıyoruz. Tüm markaların arıtma cihazlarının her türlü bakımını yapıyoruz. Seferihisar su arıtma servisi olarak daima sizlerin sağlığını düşünerek hareket ediyoruz ve sizlerin temiz suya en hızlı şekilde ulaşabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!