İzmir Su Arıtma Servisi

İzmir Su Arıtma Servisi Telefon Numarası

 

İzmir Su Arıtma Servisi Hidrotek Water Su Arıtma Servisi olarak tüm marka modellere hizmet vermekteyiz, Aşağıdaki görselde gördüğünüz tün su arıtma cihazları ve fazlasına Düya’nın en iyi filtrelerinden biri olan Hidrotek filtreleri ile hizmet vermekteyiz. Tüm marka model filtre değişim ücretleri için, Aynı Gün Hizmet veren servisimizden siz de hizmet alabilirsiniz.

 

Yaptığımız tüm işlemler 2 ay boyunca garantili olup, İşlem sağlandıktan sonra herhangi bir problem yaşamanız halinde 2. ayın sonuna kadar ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

 

Filtreleriniz hemen mi tükeniyor? Su Arıtma Servislerine Para ödemekten bıktınız mı? 2 yılda bir filtre değişim ömrü ile, Tasarrufunuzu katlamanın en sağlıklı ve güvenilir yolu Hidrotek Filtrelere artık izmir’de uylaşabilirsiniz.

 

İzmir Su Arıtma Servisi olarak Aliağa’dan Foça’ya Kuşadası’na kadar tek numara üzerinden servis kaydı açabilir, ve hizmet alabilirsiniz.

İzmir Su Arıtma Servisine 0538 452 12 12 nolu hattan ulaşabilirsiniz.

 

İzmir Su Arıtma Cihazı Filtre değişim ücretleri satın aldığınz filtreye göre değişmekle beraber, dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri, satın aldığınız filtrelerin belgeleri ve onaylarının olup olmadığıdır.

 

Bu bağlamda su arıtma cihazlarında kullanılan filtrelerin dünya otoriteleri tarafından onaylı olup olmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu onayları ülkemizde kullanan çok az firma olmasından dolayı, Doğrudan vücudunuza etki edecek olan bir materyalin arıtılmasında kullanılan parçaların ve filtrelerin NSF Ansi 58 ve Water Quality onayının olması önem arz ediyor.

 

Hidrotek Water Su Arıtma Sistemleri Garantili İzmir Su Arıtma Servisi Telefon numarası : 0538 452 12 12

Call Now ButtonServis İçin Arayın!