İzmir Torbalı Su Arıtma Servisi

Günümüzde su arıtma cihazlarının önemi oldukça artmakta. Bunun sebebi ise bölgenizde bulunan suların tds değeri ve pH değeridir. Tds değeri yüksek olan bir suyun içerisinde insan sağlığını olumsuz etkileyen birçok kimyasal madde bulunmaktadır. Su arıtma cihazı ise içerisinde bulunan filtrelerin sayesinde kimyasal madde barındıran suyu arıtır ve tüketiciye en temiz hali ile sunar.

Torbalı Su Arıtma Servisi

Torbalı su arıtma servisi olarak sizlerin temiz suya en hızlı şekilde ulaşabileniz için elimizden geleni yapıyoruz. Servisimizde en kaliteli filtreleri kullanarak güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Torbalı Su Arıtma Servisi

Torbalı su arıtma servisi cihaz filtre değişimi, tank değişimi, yedek parça değişimi ve cihazlarınızın bakımı gibi işler sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanılmalıdır

Su arıtma cihazı kullanmak için bir çok neden bulunur. Örneğin bu nedenlerden biri bütçe dostu olmasıdır. Bunun sebebi ise hazır sulara göre daha ucuz olmasıdır. Bir diğer neden ise sizlere birçok faydası olan arıtılmış suyu en hızlı şekilde sizlere sunabilmesidir

Özellikle Torbalı gibi bir bölgede yaşıyorsanız suyun tds değeri oldukça yüksektir pH değeri ise düşüktür. bir suyun pH değerinin düşük olması sağlığınızı olumsuz yönde etkiler.

Örneğin fazla miktarda düşük bir pH seviyesine sahip şebeke suyu tükettiğinizde bu su tüm organlarımızdan geçer ve organlarımızın çalışmasını sağlayan ve bizler için olukça önemli olan kanımıza karışır. Kanımıza karışan bu su, kanın pH derecesine(7,35-7,45) denk olmayacağı için kanımızın pH dengesi bozulur ve bu durum ciddi hastalıklara veya ölüme yol açabilir.

Filtrelerin Özellikleri

Normal bir arıtma cihazının içerisinde 5 adet filtre bulunur. Bu filtreler sırasıyla sediment, aktif granül karbon, blok karbon, membran ve post karbon filtredir. Bu filtrelerin sayısı cihaza göre değişiklik göstermektedir.

Torbalı Su Arıtma Servisi

Bir cihazın içerisinde en fazla 6 adet filtre kullanılabilir. 6. filtreler ise şunlardır; biocera filtre (alkali filtre), detox filtre ve reçine filtredir. Bu filtrelerin standart filtreler gibi farklı kullanım ömürleri ve özellikleri bulunmaktadır.

Filtrelerin özellikleri olduğu gibi kullanım ömürleri de mevcuttur. Filtrelerin kullanım ömürleri tükendiğinde Torbalı su arıtma servisimiz ile iletişime geçip filtre değişimi talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!