Urla Denizli Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Denizli Mahallesi su arıtma servisi sayesinde ürünün tüm bakım ve onarım işlemlerini en iyi şekilde yaptırabilirsiniz. Su arıtma cihazınızda herhangi bir arıza, su kaçağı veya kötü koku – tat gibi durumlar var ise Urla su arıtma servisimizi arayarak servis kaydı açtırabilirsiniz.

Urla Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazlarına bakım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Urla`da teknik servis desteği sağlayan ekibimiz daimi olarak hizmetinizdedir. İzmir su arıtma servisi ile beraber çalışmakta olan Urla su arıtma servisi, her zaman müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir.

Urla su arıtma servisi ekipleri kullandığı kaliteli parçalar ile arıtma cihazınızın kullanım ömrünün yükselmesini sağlayacaktır. Uzun kullanım ömrüne sahip parçalar ile hem kaliteli su içersiniz hem de ekonomik olarak kar edersiniz.

Evsel ters ozmos sistemle çalışan su arıtma cihazlarının en önemli elemanları filtreler ve depodur. Filtreler suyun arıtılması sağlayan parçalar olduklarından dolayı kalite konusunda çok iyi olmaları gerekmektedir. Su arıtma cihazı tankı ise suyla sürekli bir şekilde temasta olan ve suyu depolayan bir parça olduğundan dolayı da çok önemli bir parçadır.

Su arıtma cihazlarındaki bu parçalar kullanım ömürlerinin sonuna geldiklerinde mutlaka değiştirilmesi gereken parçalardır. Aksi halde suyun kalitesi olumsuz bir şekilde etkilenir. Özellikle filtreler kullanım ömürlerini tükettiklerinde suyu kalitesini birçok yönden düşürecektir.

Su Arıtma Cihazı Filtre Kullanımı

Su arıtma cihazı filtreleri suyun içindeki insan sağlığına zararlı birçok maddeyi tutar ve geçişine izin vermez. Ters ozmos su arıtma cihazlarının ilk aşamasında bulunan ön üçlü filtre sediment, granül karbon ve blok karbon filtrelerden oluşmaktadır. Bu filtreler suyun arıtma işleminden ilk olarak geçtiği filtrelerdir. Suyun içindeki maddeleri belli bir miktarda arıtarak membran filtre için hazırlarlar.

Zamanla tıkanan veya işlevini yerini getiremeyen filtrelerin değiştirilmesi gerekir. Bu durum ön üçlü filtre için 6 – 12 ay arasında değişiklik gösterir.

Membran filtre suyu mikron boyutun altında temizleyebilmesinden dolayı su arıtma cihazının en önemli filtresidir. Ters ozmos olayı ile en detaylı temizlik bu aşamada gerçekleşir. Membran filtrenin kullanım ömrü ise GPD değerine göre 1 yıl ila 2 yıl arasında olmaktadır.

En son aşamada bulunan post karbon filtre ise suyun tadını hindistan cevizi kabuğundan üretilen özel içeriği sayesinde daha hoş hale getirir ve kullanıcıya sunar. Post karbon filtrenin değişim zamanı da 1 ila 2 yıl arasında değişir.

Yorum yapın

Call Now ButtonServis İçin Arayın!