Urla Gülbahçe Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Gülbahçe Mahallesi Su Arıtma Servisi ile iletişime geçerek su arıtma cihazlarınız için en iyi teknik destek hizmetini alabilirsiniz. Daima müşteri memnuniyetine öncelik veren servisimiz kaliteli parçalar kullanarak su arıtma cihazınızın kullanım ömrünü uzatır.

Urla Arıtma Servisi

İzmir su arıtma servisinin bünyesinde bulunmakta olan Urla su arıtma servisimiz, en kaliteli teknik destek hizmetini vermek için çalışmaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz memnun etmek en önemli önceliğimizdir.

Su arıtma cihazları düzenli bir şekilde bakıma ihtiyaç duyan ürünlerdir. Bundan kaynaklı olarak iyi bir su arıtma servisi bulmanız gerekmektedir. Alanında uzman teknik ekibimiz arıtma cihazınıza gerekli testleri yaparak nasıl bakım gerektiğini tespit eder.

Urla Arıtma Filtresi Değişimi

Su arıtma cihazlarının bel kemiği olan filtreler, suyun arıtılmasını sağlayarak sizi sağlıklı su içme imkanına kavuşturur. Şebeke sularında bulunan çeşitli zararlı maddeler vücutta birikmesinden dolayı ciddi hastalıklara davetiye çıkarabilir.

Şebeke sularındaki kirlilikten korunmanın en iyi yolu ise kaliteli bir su arıtma sistemi kullanmaktır. Evlerde kullanılan su arıtma cihazları genel olarak ters ozmos yöntemi ile çalışmaktadır. Ters ozmos yöntemiyle çalışan evsel su arıtma cihazları kaliteli bakımından çeşitlilik gösterebilmektedir.

Temel olarak standart ters ozmos su arıtma sistemlerinde 5 filtre 5 aşama bulunmaktadır. Su 5 filtreden, toplamda 5 farklı aşamadan geçer. Her filtrenin kendine özgü özellikleri ve görevi vardır. Öncelikle ön üçlü filtre suyu membran filtreye hazırlar. Sudaki büyük partikülleri ve kimyasalların bir kısmının geçişine izin vermez. Ön üçlü filtrelerin değişim zamanı ise 6 ila 12 ay arasında değişir.

Su arıtma cihazlarında asıl işi ise membran filtre yapar. Membran filtre gözle görülmeyen gözenekleri sayesinde sudaki maddelerin büyük bir çoğunluğunu ortadan kaldırır. Membran filtrelerin kullanım süresi de 1-2 yıl arasında olmaktadır.

Son olarak post karbon (tatlandırıcı) filtre de membrandan çıkan acı tada sahip suyu düzenleyerek içime hazır duruma getirir. Post karbon filtre kullanım ömrü ise 1-2 yıldır.

Urla su arıtma servisimiz ile cihazlarınıza kaliteli bir bakım yaptırabilirsiniz. Böylece servisimizin kullandığı uzun ömürlü filtreler ile su arıtma cihazınızın çalışma ömrünü yükseltebilirsiniz.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!