Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi her zaman hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan servisimiz su arıtma cihazınızın servis işlemlerini en iyi şekilde tamamlar. Bu sayede cihazınız yüksek performanslı bir şekilde çalışarak suyunuzu en iyi şekilde arıtır.

Urla Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Urla su arıtma servisi olarak arıtma cihazları için en önemli parçalar olan filtrelerin değişimini gerçekleştirmekteyiz. Filtre değişimi su arıtma cihazı bakımında çok önemli bir unsurdur. Kullanılan su arıtma cihazlarında filtreler zamanla kullanım ömürlerinin sonuna gelirler.

Kullanım ömürlerinin sonuna ulaşan filtreler fazla aksatılmadan değiştirilmesi gerekir. Kullanım ömrü geçen filtreler değiştirilmediğinde suyun kalitesini olumsuz etkilerler. Bunun sonucunda suyun tadı bozulur ve koku oluşabilir. Böyle bir durumda su tüketilmeye uygun olmadığı için kullanıcılar şikayet etmektedir.

Çok daha uzun süre değiştirilmeyen filtreler bakteri üremesine neden olabilir. Cihazda bakteri üremesi meydana geldiğinde sağlık için de büyük risk oluşur. Bu tarz durumların önüne geçmek için filtrelerinizi belirli aralıklarla değiştirmeniz gerekir.

Tabi ki filtre değişimi yaptıracağınız zaman değişimi yapılacak olan filtrelerin kaliteli olup olmadığından da emin olmalısınız. Servisimiz herhangi bir marka su arıtma cihazınızın filtrelerini orjinalleri ile değiştirmektedir. Bu sayede cihazınızın orjinal filtrelerini kullanmaya devam edersiniz.

Standart su arıtma cihazlarında kullanılan filtrelerin tümünü teknik ekibimiz değiştirebilmektedir. Standart su arıtma cihazlarında 5 filtre bulunmaktadır. Bu 5 filtre sediment, granül karbon, blok karbon, membran ve post karbon filtrelerdir.

Sediment, granül karbon, blok karbon filtreler ön üçlü filtreyi oluşturmaktadır. Ön üçlü filtrenin kullanım ömrü yaklaşık olarak 6 ile 12 ay arasında değişmektedir. Cihazın ana filtresi olan membran filtrenin ve post karbon yani tatlandırıcı filtrenin de kullanım ömrü 1-2 yıl aralığındadır.

İzmir arıtma servisimize bağlı Urla su arıtma servisimiz filtre değişimi, bakım-onarım ve montaj gibi servis işlemlerini müşteri memnuniyetini baz alarak gerçekleştirmektedir. Deneyimli teknik ekibimizle tüm markalar için su arıtma servisi hizmetini vermekteyiz.

Su arıtma cihazınızın rutin bakımlarını yaptırmak için bizimle iletişime geçerek servis kaydı açtırabilirsiniz. Servis kaydınız açıldıktan sonra teknik ekibimiz adresinize gelerek su arıtma cihazınız için gerekli işlemleri uygular.

Call Now ButtonServis İçin Arayın!