Urla M. Fevzi Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla M. Fevzi Mahallesi su arıtma servisi sayesinde arıtma cihazınız için gerekli olan bakımı alanında uzman teknik ekibimiz ile yaptırabilirsiniz. Su arıtma cihazları düzenli olarak bakım isteyen ürünler olduğundan dolayı bakım işlemlerini geciktirmeden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Urla Su Arıtma Bakımı

Urla su arıtma bakımlarını yaptırmak için Urla su arıtma servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayarak servis kaydınızı açtırabilirsiniz. Servis kaydı açıldıktan sonra belirlenen bir zamanda teknik servis ekibimiz cihazınız için en iyi bakım onarım işlemlerini uygulayacaktır.

Su arıtma cihazınızın ihtiyaç duyduğu bakım ve arıza problemleri tespit edilir. Tespit edilen duruma göre servis ekibimiz müdehale ederek gerekli olan işlemleri gerçekleştirir. Servis ekibimizi kullandığı TDS ölçer ve pH ölçer cihazları ile cihazınızın ürettiği suyu analiz ederek nasıl bir bakım yapılması gerektiğini tespit edebilmektedir.

Uzman teknik servisimizin kullandığı yedek parçalar gerekli sertifikalara sahip kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerdir. İzmir arıtma servisi bünyesindeki servisimizden yardım alarak cihazınıza yapılan bakım – onarım sonucunda ürün daha uzun ömürlü olur ve ürettiği suyun kalitesi de artacaktır.

Başta filtreler olmak üzere kullanılan parçalar, su arıtma cihazınızın kullanım ömrünü uzatarak ekonomik olarak da bütçenize katkıda bulunur. Ayrıca cihazınız ilk kullanıldığı zamanki gibi kaliteli su üretmeye devam edecektir.

Urla Membran Filtre Değişimi

Membran filtre, su arıtma cihazlarında bulunmakta olan en önemli filtredir. Membran filtre üst üste getirilmiş katmanlardan oluşmaktadır. Katman sayısına göre membranın kalitesi de değişiklik gösterir. Membranın katmanlarının üzerinde gözle görülemeyecek kadar küçük gözenekler bulunmaktadır.

Bu gözeneklerden sadece su molekülleri ve bazı küçük moleküllü mineraller geçiş yapabilmektedir. Bu sayede suyun içindeki maddelerin büyük kısmı temizlenir. Membran filtre ürettiği temiz suyun yanında atık su da üretmektedir.

Oluşan atık su kendine ait olan bir kanal sayesinde cihazı terkeder ve sistem dışına atılır. Membran filtreler türlerine göre belli bir oranda atık su atarlar. Bu yüzden su arıtma cihazı alırken veya filtre değişimi yaptırırken atık su oranına da dikkat etmenizde fayda var.

Urla su arıtma servisimizin kullandığı 100 GPD membranlar rakiplerine göre daha az atık su atmaktadır. 100 GPD membran sayesinde su tasarrufu da sağlayabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonServis İçin Arayın!