Urla Ovacık Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla`da su arıtma cihazlarına yönelik teknik destek almak için Urla Ovacık Mahallesi su arıtma servisine başvurabilirsiniz. Tecrübeli teknik ekibimiz ile su arıtma sistemlerine her türlü bakımı ve onarımı gerçekleştirmekteyiz. Urla`da su arıtma servis hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Urla Su Arıtma Cihazı Bakımının Önemi

Bir su arıtma cihazına sahipseniz eğer bakım zamanlarını kontrol etmeniz gerekir. Ürünün düzenli bir şekilde bakımlarını ve parça değişimlerini yaptırdığınız takdirde arıtma cihazınızı çok daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bakımları yapılmayan bir su arıtma cihazı suyun kalitesini olumsuz olarak etkileyerek sağlığa karşı risk oluştur. Bu durumu önlemek için su arıtma cihazının bakımlarını zamanında düzenli bir şekilde yaptırmak gereklidir. Arıtma cihazı bakımında yaptırılması gereken en önemli işlemlerden birisi filtre değişiminin yapılmasıdır.

Filtre değişim zamanlarını kontrol ederek, kullanım ömrü biten filtrelerin değiştirilmesi için teknik servise başvurabilirsiniz. İzmir arıtma servisine bağlı olan Urla su arıtma servisi ile filtre ve diğer parçaların değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

Servisimizin kullanmış olduğu filtreler kaliteli ve kullanım ömrü uzun olan filtrelerdir. Filtrelerinizi değiştirerek cihazınızın ömrünü artırabilirsiniz. Ayrıca yüksek kullanım ömrü sayesinde tasarruf da edebilirsiniz. Piyasada kullanılan filtrelerin aksine 100 GPD membran filtre kullanan Urla su arıtma servisi su faturası açısından da tasarruf etmenizi sağlar.

Membran Atık Su Oranı

75 GPD ve 80 GPD olan membranların atık su oranı 1 litre temiz suya karşılık 3 – 4 litre aralığında atık sudur. Bu durum su faturanızın yüksek gelmesine sebep olabilir. Servis ekibimizin kullanmış olduğu 100 GPD membran filtreler 1 litre temiz suya karşılık 1 litre atık su atar. Böylece diğer membranlara göre su tasarrufu yapmanızı sağlar.

GPD değeri membranların günlük olarak arıtma kapasitesini belirler. Arıtma kapasitesi yüksek olan membranların da sarım sayısı fazla olur. Bu durumda su çok daha iyi bir şekilde arıtılmış olur. Her katmanın üzerinde bulunan gözle görülemeyen mikron düzeydeki gözenekler sayesinde su, içeriğindeki yabancı ve zararlı maddelerden kurtulur. %99 oranında arıtılmış su ile sağlığınıza karşı risk oluşturacak çeşitli kimyasal maddelerden ve partiküllerden korunmuş olursunuz.

Yorum yapın

Call Now ButtonServis İçin Arayın!