Urla Şirinkent Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Şirinkent Mahallesi su arıtma servisi evsel ters ozmos sistemlerine yönelik olarak en iyi hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetine öncelik veren servisimiz daima 7/24 hizmetinizdedir. Arıtma cihazlarının ihtiyaç duyduğu gerekli bakım işlemlerini servisimiz tamamlamaktadır.

Urla Filtre Değişim Zamanları

Urla`da su arıtma cihazları için her türlü servis işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Su arıtma cihazları düzenli olarak bakım yapılması gereken ürünlerdir. Bakımları yapılmayan su arıtma cihazları suyun formunu bozar ve sağlığınızı riske atar.

Su arıtma cihazlarında en önemli rolü üstlenen filtreler uzun süre değiştirilmez ise bakteri oluşumuna neden olabilir. Filtrelerde oluşan bakteriler suya karışarak sağlığınızın bozulmasına yol açar. Dolayısı ile bu tür risklerden kaçınmak için su arıtma cihazı bakımlarını yaptırmak oldukça önemlidir.

Su arıtma cihazı bakımı söz konusu olunca akla ilk olarak filtre değiştirilmesi gelmektedir. İzmir arıtma servisi bünyesinde bulunmakta olan Urla su arıtma servisi ile cihazınızda kaliteli ve uzun ömürlü filtreler kullanabilirsiniz.

Teknik servisimiz tarafından filtrelerinizin değişimi yapıldıktan sonra suyunuzun kalitesi yükselir. Ayrıca su arıtma cihazınızın kullanım ömrü de artar. Diğer filtrelere göre iki kat daha uzun ömürlü olan filtreler sayesinde ekonomik olarak da tasarruf edebilirsiniz.

Servisimizin kullandığı ön üçlü filtre setinin kullanım ömrü 1 yıldır. Geri kalan filtreler olan membran ve post karbon yani tatlandırıcının kullanım ömrü de yaklaşık olarak 2 yıldır. Kullanmış olduğumuz 100 GPD kapasiteye sahip membranlar hem suyunuzu 75 GPD ve 80 GPD membranlara göre daha iyi arıtır hem de 1:1 oranında atık su atar.

Diğer membranlar 1 litre karşılığında 3 ila 4 litre atık su atabilmektedir. 100 GPD nano membranlar 1 litre arıtılmış suya karşılık olarak 1 litre atık su atmaktadır. Bu özelliğinden dolayı su tasarrufu yaptığı için 100 GPD membranlar ekonomik olmaktadır.

Urla Arıtma Deposu Değişimi

Filtreler için olduğu kadar depo sağlığı da su arıtma cihazları için önemlidir. Su arıtma cihazı tankı suyu daha sonraki kullanımlar için depolar. Su arıtma cihazı alırken depoların kaliteli olup olmadığına ayrıca dikkat etmeniz gerekli. Depoların ömrü filtrelerden çok daha fazladır ancak zamanı gelince yenilemenizi tavsiye ederiz.

Yorum yapın

Call Now ButtonServis İçin Arayın!